14
May

EYFOR-XI ÇAĞRI

Değerli Bilim İnsanları;

09- 12 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya Trans Atlantik Hotelde ULUSLARARASI EĞİTİM YÖNETİMİ FORUMU’nun onbirincisini gerçekleştireceğiz. Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği tarafından düzenlenecek olan EYFOR-XI MEF Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecektir.

EYFOR XI ile, her yıl olduğu gibi, disiplinler arası bir yaklaşım ve anlayış içinde eğitim alanına ilişkin kuram, politika ve uygulamaları tartışabileceğimiz bir ortamda; yenilik, bilgi, deneyim ve sorunları ortaya koyarak, çözüm önerileri bulunabileceğimiz, birlikte paylaşımlar yaparak, üreterek, eğlenerek verimli vakit geçirip birbirimizden öğrendiklerimizi yeni kazanımlara dönüştürerek zenginleşeceğimiz düşüncesindeyiz.  Aile sıcaklığı ile hazırladığımız bu güzel ortamda sizlerle bir araya gelecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

EYFOR-XI kapsamında kıdemli araştırmacılarla genç meslektaşlarımızı bir araya getirerek, bildirili oturum, panel, çalıştay ve konferans, söyleşi, atölye ve açık oturumlarla; bilimsel, yapıcı, güncel tartışma ve paylaşımlar gerçekleştirebilmek, uygulanabilir,  geliştirilebilir  yeni projeler planlayarak alana ışık tutmak, yenilik ve gelişmelerin en güncel halini ortaya koyabilmek arzusu ile yola çıktık. Bilimsel çalışmalar yanında, sanatsal ürünler ve kişisel gelişimimize katkı sağlayacak sosyal programların da yer alacağı bu önemli eğitim forumunda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.Eğitim ile ilgilenen tüm kurum ve kuruluşların, eğitim yöneticilerinin, akademisyenlerin, öğretmenlerin, uygulayıcıların katkı ve katılımını bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla
Dr. Adem ÇİLEK
EYUDER Başkanı

Leave a Reply